Víkendový seminář PBSP

31.11. a 1.12. 2019

Rýmařovská 491, Praha 9

sobota od 10:00 do 19:00

neděle od 9:00 konec mezi 14:00 a 15:00

 
„Všichni vnímáme svět skrze objektiv své historie. Naše zkušenosti mění, nebo zcela ovlivňují to, jak reagujeme na přítomnost. Když se narodíme, jsme připraveni a stvořeni být šťastní v nedokonalém světě.“ Albert Pesso
 
  • Setkání je vhodné ro laiky i odborníky. Pro úplné začátečníky netknuté terapií i pro lidi znalé PBSP, či jiný druh terapie.
  • Doufáme, že víkendovou intenzivní formu setkání ocení i mimopražští. Pokud bude zájem, je možnost pokračovat v navazující víkendové skupině.

PBSP je psychoterapeutická metoda vytvořená manželi Albertem Pessem a Dianou Boyden-Pesso. Terapie předpokládá, že se rodíme s radostným očekáváním od světa, že naše základní vývojové potřeby budou naplněny. Když toto očekávání není naplněno „tak akorát“ (dostáváme málo, nebo moc, nebo se příliš brzy staráme o někoho jiného než o sebe), nestaneme se celistvými a nejsme v životě plně vyrovnaní. Naše historie, tedy ovlivňuje přítomnost a její kvalitu. PBSP „napravuje“ naši historii na symbolické úrovni pomocí vytváření „nových vzpomínek“, tedy zážitku toho, co jsme kdysi ideálně potřebovali zažít. Do našeho mozku poté ukládáme tuto „novou mapu“ v takové podobě, jako bychom ji zažili reálně a můžeme se pak o ni opřít. Pokud můžeme emočně, tělově i kognitivně doprožít, co jsme kdysi potřebovali, kvalita našeho života se výrazně zvyšuje.

Na semináři nabízíme formu výběru rozsahu účasti:
A) základní modul = teorie, cvičení a „pasivní“ účast na terapeutickém sezení
B) modul = modul A) + vlastní terapeutické sezení v rámci skupiny v délce asi 60 minut /prosíme,
Vyjádřete svůj zájem v přihlašovacím emailu/

                                                    
ZA KOLIK: lektorné modul A) 2 500,- Kč, modul B) 2 900,- Kč tj. 400,- Kč navíc za terapeutické sezení (první čtyři zájemci)
POTVRZENÍ ZÁJMU: máte-li o tento seminář vážný zájem, kontaktujte nás mailem do 8. listopadu 2019. Dostanete poté další instrukce o záloze, po jejímž zaplacení budete definitivně zařazeni mezi účastníky a obdržíte další podrobnosti.
Na shledání a na společnou práci se těší:
PhDr. Petra Rohlíková, Ph.D. 774 595 832  
psycholozka@napismi.cz 
a MgA. Martin Heřman Frys 731 317 655 terapiefrys@gmail.com